Hakkımızda


Hakkımızda
  Fermuar sektörüne 1994 yılımda adımını atan Feryal Fermuar Sanayii, bu alanda faaliyet gösteren iddialı firmalar arasına girmiştir. 3000 metrekare kapalı alana sahip firma 80 kişilik kadrosu ile geleceğe güvenle bakmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 14 milyon metredir. Sektörde uzun yılların tecrübesinin yanı sıra, her aşamada imalatımız yeni model makinalarla desteklenmektedir. Üretimin her aşaması, uluslararası normlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

  Boya kalitemiz, (HT) yüksek basınç sistemlidir. Ürünlerimiz AZO boyasız ve nikelsiz olarak polyester, plastik (kemik), metal ve gizli fermuar olmak üzere, istenilen renk ve ölçülerde, değişik aksesuarlı kürsörlerle aşağıdaki çeşitlerde üretilmektedir:

Polyester Fermuar:
 T/3 (T/0 Kordsuz)
 T/3 ve T/5 Kordlu
 T/7- T/10-  T/11 olarak  Dipli Kombi ve Separe.
Plastik (Kemik) Fermuar:
 T/3- T/6- T/9 Dipli Kombi ve Separe
Metal Fermuar:
 T/4-T/5-T/8 Dipli ve Separe –Pirinç, Alüminyum, Antinikel tiplerde Oksit,
 Gümüş, Kalay, Altın kaplı olarak imal edilmektedir.
Gizli Fermuar:
 T/3 Dipli

  Ürünlerimiz, başta yatak ve yatak kılıfları olmak üzere, ev tekstili, mobilya, saraciye, ayakkabı sanayii, uyku tulumu, çeşitli çadırlar ve hazır giyim sanayiinde kullanılmaktadır. Ürettiğimiz fermuarların bir kısmını direkt ihraç etmekteyiz, imalatımızın önemli bir kısmı da dolaylı olarak ihracata gitmektedir. Bu doğrultuda, yurtdışı bağlantılarımızı daha da geliştirmek amacıyla çeşitli uluslararası fuarlara katılmaktayız. Bütün bu gelişmelerin doğrultusunda hedefimiz; temiz toplum, toplam kalite, kalifiye eleman ve müşteri memnuniyetidir. Feryal Fermuar yoluna bu azim ve kararlılıkla devam etmektedir. Firmamız konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği üyesidir.


Copyright 2015 Feryal Fermuar Web Tasarım Globalmedya.com Tüm hakları saklıdır